11.04.2013 10:49

Унизиха Реал в Турция

Видян 1553 пъти | Коментари 0

Галатасарай победи Реал (Мадрид) с 3:2 в реванша от 1/4-финалите в Шампионската лига след феноменален обрат в рамките на 15 минути през второто полувреме. Турският тим беше на прага да сътвори една от най-големите сензации в историята на европейските клубни турнири, но ранното попадение на Кристиано Роналдо се оказа решаващо и прати мадридчани на полуфиналите. Уесли Снайдер и Дидие Дрогба поведоха Галатасарай към обрата през второто полувреме. Двете звезди на турците се разписаха по веднъж след фамозния гол на Емануел Ебуе, който изравни в 57-ата минута. В добавеното време Роналдо демонстрира класата си и успокои феновете на Реал с втори гол, но играта на тима на Жозе Моуриньо е повод за сериозни притеснения. Реал завърши мача с човек по-малко след червен картон на Алваро Арбелоа в 90-ата минута. Бранителят влезе като резерва преди почивката вместо Майкъл Есиен, но си изкара два жълти картона и беше изгонен. Белият балет спечели с категоричното 3:0 на свой терен и очакваше да няма никакви проблеми в Истанбул. Турците все още таяха минимална надежда за обрат, а с играта си след почивката доказаха, че неслучайно са стигнали до тази фаза на турнира.

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...