19.07.2009 13:01

ЦСКА разгроми Ренова (Тетово), Славия с първа загуба в контролите от полските Белхатов

Видян 1092 пъти | Коментари 0

Отборът на ЦСКА разгроми с 5:0 в контрола македонския Ренова на стадион "Българска армия". Попаденията за армейците бяха дело на Иван Стоянов, Руи Мигел от дузпа, Спас Делев и появилите се като резерви Павел Виданов и Дормушали Саидходжа. ЦСКА започна много силно срещата, докато гостите от Ренова (Тетово) имаха доста брак в действията си. В 10-та минута Тодор Тимонов с мощен удар прати топката в гредата. След още толкова Иван Стоянов изведе Йордан Минев, но стражът на гостите се справи в ситуацията. В 24-та минута ЦСКА поведе с красив гол на Иван Стоянов. Шест минути след това Руи Мигел беше фаулиран в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузпа. Броени секунди по-късно Спас Делев с глава прати топката в мрежата за 3:0. След това "армейците" продължиха с доброто си представяне въпреки много смени в състава. В 59-та минута резервата Павел Виданов, който игра като централен защитник отбеляза след остро центриране на Тодор Тимонов. Футболистите на ЦСКА направиха куп пропуски, но в 71-та минута Дормушали Саидходжа фиксира крайното 5:0. До края на срещата нашите имаха още възможности за нов гол, но ги пропиляха. Като смяна през втората част се появи дошлия на проби сърбин Марко Николич.

Славия загуби с 1:2 от полския тим от Първа лига Белхатов, макар че с гол на Тодор Колев белите поведоха в резултата и дълго време имаха превъзходство на терена. Две грешки на отбраната позволиха на поляците да вкарат два гола и така да нанесат първото поражение на белите в контролите досега. Славия започна в състав: Мболи, Б.Георгиев, Петков, Кавдански, Р.Петров, Н.Петров, Н.Дюлгеров, Попара, Г.Иванов, Жуниор, Коприваров. По-късно в игра влязоха и останалите играчи, които са на лагер в Словения. Следващата контрола на отбора е срещу кипърския Лимасол. Мачът е на 20 юли - понеделник. Информацията предаде БГНЕС.

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.