14.12.2008 17:01

Пламен Константинов с нова загуба в Гърция

Видян 1425 пъти | Коментари 0

Волейболният шампион на Гърция Ираклис продължава негативната си серия, допускайки трето поредно поражение. След като загуби от Панатинайкос и Ламия, съставът на Пламен Константинов падна и от Олимпиакос с 1:3 гейма (25:27, 15:25, 25:18, 20:25) в мач от 10-тия кръг на първенството на южната ни съседка. Бившият тим на Боян Йорданов стигна до домакинския успех за 81 минути игра, а това бе първо дерби, което печели през сезона. Иван Милкович отбеляза 23 точки за победата. Ираклис имаше проблеми със своя сервис, защита и организираност. Въпреки това Маркус Нилсон записа 20 точки, а Пламен Константинов завърши срещата с 11 точки (2 аса, 1 блок, 50% посрещане, 50% атака). Днес в пореден мач от елитната волейболна лига Патра на Боян Йорданов и Андей Жеков гостува на Арис, а довечера играе с лидера в подреждането Панатинайкос. Към момента Патра е на трето място с 7 победи, 2 загуби и мач по-малко, а Ираклис е 4-ти в таблицата.