03.02.2021 11:23

Пиронкова отстъпи пред Серина Уилямс

Видян 1443 пъти | Коментари 1

Цветана Пиронкова загуби двубоя си срещу Серина Уилямс от третия кръг на турнира в Мелбърн, който предшества турнира от Големия шлем - Аустрелиън Оупън с 1:6, 4:6. В първия сет Уилямс спечели с 6:1 за 28 минути с три пробива в найна полза. Във втория успехът дойде с 6:4 с пробив в десетия гейм, пише gong.bg.

Преди този мач пловдивчанката надигра Дона Векич във втория кръг и Людмила Самсонова - в първия. Българката премина и през квалификациите за Australian Open и от началото на 2021 г. записа пет поредни победи.

• 001 Чурулик Марийкин 03.02.2021 12:10

Брат Уйлямс, с помощта от хапчетата с генетичен материал от шимпанзе, донесоха поредната победа на американското животно !!!

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!