09.02.2009 10:24

Новият тим на Благо Георгиев съсипа Славия

Видян 1921 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 4.0000
Руският тим на Терек Грозни, където играят българите Валентин Илиев и Благой Георгиев успя да победи Славия с 2:1, след като 3 дни преди това нанесе поражение на Левски с 1:0 в контрола, която се игра в курорта Анталия. Отборът на Вечяслав Грозни стигна трудно до победата над белите на стадиона в малкото турско градче Белек. Мачът започна равностойно, като двата съперника си размениха по едно положение за гол. В 28-ата минута дойде и най-сериозният пропуск, като Виктор Земченков не успя да вкара от чиста позиция пред вратата на белите. Все пак същият промуши топката под тялото на Господинов в 35-ата минута за 0:1. Дубала изравни за 1:1 след асистенция на Славчо Георгиевски, а румънската звезда на Терек Даниел Панку оформи крайното 1:2 от дузпа. Българският национал Благой Георгиев се отличи с няколко отлични включвания, с които показа високата си класа.