17.04.2009 17:59

Локомотив Пловдив срази Славия с 2:1

Видян 1658 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000

Отборът на Локомотив Пловдив нанесе трета поредна загуба на Славия, след като победи "белите" с 2:1 в първата среща от 22-ия кръг на "А" група, предаде БГНЕС.

Домакините поведоха с 1:0 в 12-та минута, когато Даксон сложи топката на главата на Дани Кики и "жокерът" на Локомотив не сгреши, откривайки резултата на стадион "Локомотив". Павле Попара обаче остави Славия в играта, след като изравни за 1:1 в 24-та минута. В 50-та минута, Йордан Петков фаулира нападателя на "смърфовете" Димитър Илиев в наказателното поле на гостите и реферът Антон Генов даде дузпа за пловдивчани. Звездата на Локомотив Пловдив Даксон Да Силва застана зад кълбото в 51-та минута, стреля в долния десен ъгъл на Йордан Господинов и донесе победата за своя тим с 2:1.

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

Никаква, след 30 секунди всичко е готово.