24.05.2009 11:39

Левски запази преднината от две точки пред ЦСКА

Видян 1679 пъти | Коментари 0

Отборът на Левски спечели с 1:0 гостуването си на Славия и запази разликата от две точки пред вечния съперник ЦСКА два кръга преди края на шампионата в "А" група, съобщи БГНЕС.

Единственото попадение за "сините" вкара бразилското крило на отбора Зе Соарес в 50-та минута. Отбраната на Славия направи сериозна грешка, а топката мина под плонжа на стража на "белите" Господинов. Дебнещият Се Соарес стреля между няколко футболисти на домакините и реализира попадението, което може да се окаже шампионско за Левски.
Черно Море пък успя да победи Спартак Варна в "морското дерби" с 1:0. Георги Какалов, който влезе на стадион "Спартак" като резерва, реализира само минута след като се бе появил в игра. Той вкара на "моряците" с хубава странична ножица в 64-та минута.
След тези резултати Левски продължава да води в класирането с актив от 67 точки, ЦСКА е втори с 65 точки, третата позиция заема Черно Море с 56 точки.

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

Никаква, след 30 секунди всичко е готово.