17.03.2021 16:13

Бит съдия дава на съд бивш национал

Видян 2093 пъти | Коментари 0

На съд ще бъде изправен бившият футболен национал Калоян Караджинов, след като нападна съдия на мач от четвърта дивизия. Новината пред България Днес съобщава лично пострадалият рефер Васил Цоклинов. Екшънът се разиграва през уикенда на дербито между Костинброд и Торнадо (Безден) от западната подгрупа на област София.

В 21-ата минута при 1:0 44-годишният Караджинов от състава на гостите скочил и ударил арбитъра при опит да му бъде показан втори жълт картон. Двубоят веднага е прекратен, а Цоклинов се измъкнал тичешком от терена. "Имам медицински документ, на който ясно е установен оток в дясната част от главата ми. Разбира се, че ще го съдя. Това са неща, които не трябва да се случват. Не сме в 80-те години", казва футболният съдия.

Скандалът привлече вниманието дори на медиите в Англия, които споделиха любопитното видео с бития рефер.

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?