28.04.2010 10:03

Байерн Мюнхен с лекота си уреди билети за финала на "Бернабеу"

Видян 1502 пъти | Коментари 0

Байерн Мюнхен стана първия финалист в Шампионската лига, след като удари Олимпик Лион с 3:0 във втория мач на стадион "Жерлан". Немският гранд си осигури място в заключителния двубой за трофея на 22 май на "Сантяго Бернабеу", отстранявайки френския си съперник с общ резултат 4:0.

В герой на втория мач се превърна Ивица Олич, който отбеляза и трите гола за класическия успех на баварците. Хърватинът вкара първото си попадение в 26-ата минута и реши окончателно спора с голове през втората част в 67-ата и 78-ата минута. За изхода на срещата повлия и отстраняването на централния защитник на французите Крис, който получи два бързи картона с жълт цвят и напусна преждевременно терена след час игра. Олич вече има 7 гола в Шампионската лига, един по-малко от тези на суперзвездата на Барселона Лионел Меси. Байерн достига до финала на най-престижния европейски турнир за първи път от 2001 г., когато триумфира с титлата. Съперник на баварския тим ще бъде победителя от сблъсъка Барселона - Интер.

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?