02.08.2009 13:27

Стоилов: Слаб мач, можехме повече

Видян 1271 пъти | Коментари 0

Старши треньорът на Литекс Станимир Стоилов заяви след загубения финал за Суперкупата Еврофутбол на България, че не е доволен от представянето на своите футболисти, предаде БГНЕС.

"Стана слаб мач, първото полувреме се игра футбол. През втората част мачът се развали. Не съм доволен от играта на футболистите. Можехме и по-добре, въпреки проблемите с контузиите на 4-5 основни играча. В края на срещата се изнервихме и двата отбора и показахме сцени, които не подхождат нито на Литекс, нито на Левски. Не беше груб мач, освен 2-3 влизания, което е нормално. Дайте сега като ще играем в евротурнирите, да отложим първенството. Светослав Тодоров и Христо Янев трябва да започнат да се стараят повече, за да може България да ги запомни такива, каквито бяха досега. Мисля, че тази година ще сме по-силни от миналата, въпреки, че този мач не се получи. Не видях нищо хубаво в тази среща освен 25 минути през първата част, когато пропуснахме 4-5 положения. Целта ни е влизане в груповата фаза на Лига Европа", заяви Стоилов. Минути преди да се появи на пресконференцията, наставникът на ловчанлии е имал среща с финансовия благодетел на тима Гриша Ганчев.

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!