Двете попадения паднаха в рамките на осем минути

17.02.2022 16:32

Ливърпул взе ценна победа в Милано, Байерн се спаси от загуба в края

Видян 1440 пъти | Коментари 0

Ливърпул постигна важна победа в Шампионската лига, надигравайки Интер с 2:0 като гост в първи осминафинален сблъсък. Въпреки че не направиха най-добрия си мач, червените успяха да отбележат два гола, а с това да вземат и ключово предимство срещу шампиона на Италия.

Двете попадения паднаха в рамките на осем минути. Роберто Фирмино откри в 75-ата, а Мохамед Салах удвои в 83-ата минута.

Двубоят на Сан Сиро беше по-скоро тактически, като имаше здрава битка и надлъгване между треньорите Симоне Индзаги и Юрген Клоп. До почивката двата отбора не успяха да отправят точни удари, въпреки че Интер изглеждаше опасен в предни позиции.

След паузата Клоп направи промени и те увеличиха агресията на червените. Фирмино вкара с глава след центриране от корнер, като изпревари бранител на близката греда.

Седем минути преди края на двубоя се разписа и Салах. Египетският нападател се възползва от грешка в отбраната на нерадзурите и вкара с плътен шут по тревата.

В другата среща за вечерта изненадващо Байерн (Мюнхен) не успя да победи Залцбург като гост. Двубоят на Ред Бул Арена завърши 1:1.

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...