28.01.2021 10:01

Десет от Аталанта надиграха Лацио

Видян 1916 пъти | Коментари 0

Аталанта победи Лацио с 3:2 в зрелищен мач и се класира за полуфиналите на турнира за Купата на Италия по футбол.

Домакините стигнаха до успеха, въпреки че след 54-ата минута играха с човек по-малко, след като бившият защитник на Лудогорец Хосе Луис Паломино получи червен картон.

Двата отбора си размениха по две попадения през първото полувреме.

Домакините откриха резултата още в 7-ата минута, когато точен беше Берсат Джимсити.

До 34-ата обаче Лацио направи пълния обрат след попадения на Ведат Мурики в 17-ата и Франческо Ачерби в 34-ата.

В 37-ата минута Руслан Малиновски изравни 2:2 за домакините.

В 57-ата минута Алексей Миранчук се възползва от асистенция на Ромеро и преодоля Пепе Рейна, за да направи 3:2 за Аталанта.

10 минути по-късно домакините можеха да вкарат още един гол, но Дуван Сапата пропусна дузпа.

Ювентус също е на полуфиналите, след като спечели срещу СПАЛ с 4:0.

Източник: БНР

Снимка: БГНЕС

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!