17.09.2009 11:13

Спасяват Стоичков от освирепяла тълпа фенове

Видян 1660 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000

Наставникът Мамелъди Съндаунс Христо Стоичков се спаси на косъм от гнева на 200 от най-крайните привърженици на тима. Ултрасите на ''жълто-зелените'' побесняха от поредната загуба в първенството с 2:4 срещу Уитс Унивърсити, информира sport24.co.za. След срещата Стоичков даде кратко интервю пред местният спортен канал Super Sport, където обясни на елементарен английски, че играчите му са допуснали твърде много грешки. Минути след това той бе качен в брониран полицейски джип BMW X5, с който бе ескортиран извън района на стадиона. Интересен факт от срещата е, че четвъртото попадение на Уитс дойде по напълно комичен начин, след като топката прелетя 25 метра от тъч. Тогава с глава Силва само чукна кълбото за 4:2, което разсмя всички на трибуните. След тази загуба Съндаунс се свлече на 12-о място, а последната победа на ''Бразилците'' датира от 8 август.

бТВ Синема 12 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Пациент 64

Режисьор: Кристоффер Бо
В ролите: Фанни Борнедал Nete Фарес Фарес Assad Елиот Кросе Хове Curt Wad Николай Ли Карл Мьорк

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!