Нервен мач

02.10.2023 16:21

Лудогорец победи Левски в нервен мач

Видян 1775 пъти | Коментари 0

Лудогорец победи Левски с 1:0 при гостуването си в София на стадион Георги Аспарухов. Двубоят от 12-тия кръг в Първа лига беше чакан с голям интерес и беше от голямо значение за двата отбора. Единственото попадение отбеляза Руан Секо в 25-ата минута. Бразилецът отбеляза четвъртия си гол от началото на сезона, като го стори с диагонален удар в ъгъла на вратаря на Левски.

Срещата на Герена беше белязана от много нерви и напрегнати моменти. И двата отбора имаха своите претенции към рефера Георги Гинчев, който с решенията си също повдигна много въпроси. През първата част той можеше да покаже червен картон на Хосе Кордоба, докато след почивката спести такъв на голмайстора Секо.

С победата Лудогорец събира 20 точки и е на шесто място в класирането. Шампионите изиграха своя 10-ти мач от началото на сезона. Левски е чевърти с 22 точки и 11 мача.

В следващия 13-ти кръг Лудогорец приема Пирин, докато Левски се изправя срещу ЦСКА-София.

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?