Ливърпул разгроми с 5:1 Спарта (Прага) като гост в първия мач от осминафиналите на Лига Европа.

08.03.2024 10:20

Ливърпул вкара 5 на Спарта Прага

Видян 1910 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000

Ливърпул разгроми с 5:1 Спарта (Прага) като гост в първия мач от осминафиналите на Лига Европа. Английският тим реши двубоя още до почивката, когато водеше с три гола.

Алексис Мак Алистър откри от дузпа в 5-ата минута. Дарвин Нунес вкара със страхотен далечен удар, а отново той се разписа с изстрел от воле в края на първото полувреме. Конър Бралди си вкара автогол след почивката, но Луис Диас и Доминик Собослай отбелязаха още две попадения за "Ливърпул". Гол на Мохамед Салах беше отменен заради засада.

Рома също се доближи до четвъртфиналите след 4:0 срещу Брайтън в Рим след голове на Пауло Дибала, Ромелу Лукаку, Джанлука Манчини и Браян Кристанте.

Лидерът в Бундеслигата Байер (Леверкузен) навакса пасив от два гола и завърши 2:2 срещу Карабах като гост.

Снимка: Спортал

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

Никаква, след 30 секунди всичко е готово.