08.01.2023 08:01

Интер изпусна победата в Монца

Видян 8357 пъти | Коментари 0

Отоборите на Монца и Интер завършиха 2:2 в мач от 17-тия кръг на италианското футболно първенство., предаде БНР.

Гостите от Милано водеха в резултата и имаха игрово предимство почти през цялата среща.

Матео Дармиан откри резултата за гостите в 10-ата минута. Само минута по-късно обаче Патрик Чурия изравни.

В 22-ра минута Лаутаро Мартинес се възползва от грешка на Пабло Мари и върна преднината на Интер за 1:2.

В третата минута на даденото от съдията 5-минутно продължение автогол на Дензъл Дъмфрис направи резултата 2:2.
Снимка: БГНЕС

бТВ Синема 05 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Писмо в бутилка

Режисьор: Ханс Петер Моланд
В ролите: Фарес Фарес Assad Николай Ли Карл Мьорк Джохан Луис Шмид Роуз Кнудсен Пол Свер Хаген Джоханъс

"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма