29.11.2010 17:56

Коко Динев разби мечтите на Събев

Видян 2414 пъти | Коментари 0

Любимият тим на Коко Динев Локомотив Пловдив нанесе първа загуба с 2:0 на бургаския Черноморец през есента. Така мечтите на петролния олигарх Митко Събев да види своите момчета в Шампионската лига започнаха да се изпаряват. За пореден път обаче Красимир Балъков обсипа с похвали звездната си 11-ка, която се оплете в лабиринта на дългите разигравания и анемичните центрирания. Коко обеща по 2 бона премия на двамата голмайстори - Николас Раймонди и Базил де Карвальо. Победата за домакините можеше да добие и класически вид, но в самия край на мача съдията Стефан Спасов - Пастата отмени гол на Дани Кики заради несъществуваща засада. Гостите трябваше да играя малко повече от едно полувреме с 10 души на терена. Това стана, след като през първата част само в рамките на две минути Адриан Фернандес си изкара два жълти картона (т.е червен).