Победата в Испания изкачи "Олимпиакос" на четвърто място във временното класиране с актив 3-0, колкото имат и заемащите първите три позиции "Фенербахче", АЛБА Берлин и "Баскония". За "Реал" поражението е второ, а кралският клуб заема десетото място. Над всички за испанците беше Джанан Муса със 17 точки.

20.10.2022 11:37

Везенков отново блести в Евролигата

Видян 1707 пъти | Коментари 0

Нов силен мач за Александър Везенков в Евролигата по баскетбол! Националът бе над всички при победата на "Олимпиакос" с 89:87 срещу "Реал" Мадрид като гост. Успехът е трети пореден за гръцкия гранд, който продължава безупречното си представяне в настоящото издание на турнира.

Везенков завърши с 23 точки, 12 борби и 1 отнета топка за 33 минути на терена. За родното тежко крило това е втори пореден двубой с "дабъл-дабъл" и трети с над 20 точки.

Олимпиакос" и "Реал" изиграха много оспорван и зрелищен двубой, който бе решен в самия край. След равенство 87:87, Костас Слукас отбеляза победния кош три секунди преди финалната сирена.

Източник: бТВ

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!