Хотел Marinela Sofia е партньор на Българската федерация по шахмат(БФШ 2022) -  бизнесдамата Маринела Арабаджиева осигури отлични условия, а победителите освен купи и медали, получиха и парични награди, отново осигурени от Вълчо Арабаджиев - младши, под чийто патронаж се осъществи първенството.

07.02.2023 14:04

Вълнуващ финал на Държавно индивидуално първенство в хотел Marinela Sofia

Видян 1290 пъти | Коментари 0

От 1 до 5 февруари 2023 г. в зала “Силует” на хотел Marinela Sofia се състоя финалът на “Държавно индивидуално първенство за младежи и девойки до 20 години ” - престижен шахмат турнир за младите  състезатели на България.

В рамките на тези пет дни участваха повечето най-добри шахматисти до 20 годишна възраст.

Хотел Marinela Sofia е партньор на Българската федерация по шахмат(БФШ 2022) -  бизнесдамата Маринела Арабаджиева осигури отлични условия, а победителите освен купи и медали, получиха и парични награди, отново осигурени от Вълчо Арабаджиев - младши, под чийто патронаж се осъществи първенството.

Наградите бяха връчени от PR-а Ангелина Ангелова, Георги Павлов и председателя на УС на БФШ 2022 г-н Васил Антонов, който благодари на екипа на хотел Marinela Sofia и сем. Арабаджиеви за прекрасните условия за игра, както и сподели, че сътрудничеството продължава с предстоящото ДИП по ускорен шах и блиц до 14, 16 и 18 години от 7 до 9 април.

Победител при младежите е FM Никола Кънов с подгласници FM Валентин Митев и Стоян Стоянов. Победител при девойките стана младата едва на 12 години Анджелика Ненова, следвана от FM Надя Тончева и WCM Патрисие Найманова. Победителите получиха и Грант от хотел Marinela Sofia да участват на предстоящото Световно първенство по шахмат до 20 години, което ще се проведе през есента.

бТВ Синема 12 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Пациент 64

Режисьор: Кристоффер Бо
В ролите: Фанни Борнедал Nete Фарес Фарес Assad Елиот Кросе Хове Curt Wad Николай Ли Карл Мьорк

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...