26.01.2009 10:19

Супер Бербо посече Тотнъм

Видян 2049 пъти | Коментари 0

Звездата на Юнайтед изхвърли бившите си съотборници от турнира за Купата

Суперзвездата на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов затвори устите на бившите си съотборници от Тотнъм, след като им набута страхотен гол, с който класира шампионите за следващата фаза на турнира за Купата на Англия. Победното попадение падна в 35-ата минута на срещата, когато Майкъл Карик изведе Бербатов на изгодна позиция, той овладя с едно докосване и без да се колебае и дори за миг с диагонален изстрел матира Алнуик. Преди това дошлият от Зенит Роман Павлюченко с глава направи 0:1, след като засече подаване на Хъдълстоун. Това попадение обля като леден душ играчите на Сър Алекс, които чрез Тевес можеха на 2 пъти да изравнят резултата. В 34-ата минута Пол Скоулс все пак върна едно попадение за 1:1 с удар извън наказателното поле. Дебют с фланелката на Юнайтед направиха 3-ма млади играчи. Закупеният за 8 млн. паунда Зоран Тошич влезе в игра в 72-ата минута на мястото на Кристиано Роналдо, като остави отлично впечатление с изявите си. Рафаел да Силва – Фабио започва като титуляр, но излезе от терена в 53-ата минута заради травма. На негово място се появи Екърсли, който блесна в дясната зона на отбраната.

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!