02.10.2009 17:58

Славия победи Миньор (Перник) с 1:0

Видян 1181 пъти | Коментари 0

Отборът на Славия победи с минималното 1:0 Миньор (Перник) в първата среща от 8-ия кръг на "А" група, която се игра в квартал "Овча Купел" и записа трети пореден успех в шампионата, съобщава БГНЕС.

Гостите от Перник можеха да открият резултата в 14-та минута, когато Румен Трифонов стреля от ъгъла на наказателното поле, но вратарят на Славия изби в корнер. Тодор Колев пък изпълни перфектно пряк-свободен удар в 33-та минута, но Ивайло Иванов спаси. Славия успя да реализира единството попадение в срещата в 58-та минута. Испанецът Дидак Гонзалес шутира от границата на наказателното поле, топката се удари първо в дясната греда, след това в лявата и посети мрежата на "чуковете" за 1:0. До края на мача, "белите" доминираха над своя съперник, но не успяха да вкарат втори гол.