16.02.2009 18:11

Реферите съсипаха Милан

Видян 1866 пъти | Коментари 0

Със скандален гол на Адриано отбелязан с ръка Интер спечели ''Войната на град Милано'' с 2:1 в 269-то дерби срещу Милан. Така със съдействието на реферите Интер почти сигурно гарантира титлата си в Серия А. Императора даде аванс за своите в 29-ата минута след центриране на Майкон. Когато играчите на ''росонерите'' поискаха отмяна на нередовното попадение на сцената се появи съдията Розети и неговият асистент Калкано, които признаха гола. Деян Станкович реализира второ попадение в 43-ата минута, с което накара феновете на ''червено-черните'' да замлъкнат. Феноменалният Алешандре Пато върна един гол във вратата на сънародника си Жулио Сезар – 2:0, но драмата настъпи, когато редовен гол на Пипо Индзаги беше отменен поради измислена засада. След тази победата Интер дръпна с 9 точки пред втория Ювентус и с цели 11 пред Милан.

- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!