14.12.2021 15:42

Пирин нанесе срамна загуба на Лудогорец

Видян 1093 пъти | Коментари 0

Лудогорец допусна най-тежката си домакинска загуба в Първа лига, след като отстъпи с 3:5 пред Пирин в мач от 19-ия кръг на първенството. Тимът на Станислав Генчев игра слабо и с изключение на финалните минути беше тотално надигран.

Пирин водеше с 4:0 само 20 минути преди края, но в заключителните минути пред двете врати паднаха още четири попадения.

Головете за Пирин вкараха Христофор Хубчев, Мохамед Брахими на два пъти, Венцислав Бенгюзов и автогол на Оливие Вердон. За шампионите точни бяха Вердон, Кирил Десподов и Каули Оливейра.

За пръв път в мач от Първа лига Лудогорец допуска пет гола в Разград. Дотук най-тежката загуба у дома беше при 2:4 срещу Литекс на 20 октомври 2013 г. Никога обаче тимът от Разград не беше губил с три гола разлика.

Десеткратният първенец беше в серия от десет поредни домакинства без загуба. През новия сезон Лудогорец беше допуснал само два гола в мрежата си на своя стадион, след като имаше девет успеха от девет мача.

Лудогорец остава начело в шампионата с 42 точки, следван от ЦСКА с шест по-малко.

бТВ Синема 05 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Писмо в бутилка

Режисьор: Ханс Петер Моланд
В ролите: Фарес Фарес Assad Николай Ли Карл Мьорк Джохан Луис Шмид Роуз Кнудсен Пол Свер Хаген Джоханъс

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...