20.07.2009 19:24

Манчестър Юнайтед записа втора победа в азиатското си турне

Видян 2560 пъти | Коментари 0
Гласували 5 рейтинг: 4.0000

Манчестър Юнайтед победи сборен отбор на Малайзия с 2:0 в контролната среща от азиатското си турне, информира БГНЕС.

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов влезе като резерва през второто полувреме и остана на терена около 30 минути. Първият гол "червените дяволи" отбелязаха в 11-та минута на срещата. Негов автор стана младият италианец Федерико Македа. Само две минути по-късно след центриране на Тошич и грешка в отбраната на Малайзия резултатът бе покачен на 2:0.
В 61-та минута на терена се появи Бербатов, който обаче не можа да се разпише и да промени цифровото изражение на победата на тима си. Юнайтед записа втора победа от 2 изиграни срещи в Азия.

бТВ Синема 12 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Пациент 64

Режисьор: Кристоффер Бо
В ролите: Фанни Борнедал Nete Фарес Фарес Assad Елиот Кросе Хове Curt Wad Николай Ли Карл Мьорк

Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.