Ливърпул и Манчестър Юнайтед се класираха за четвъртфиналите на ФА Къп и ще се срещнат в следващата фаза.

29.02.2024 10:09

Ливърпул и Манчестър Юнайтед продължават напред във ФА Къп

Видян 2191 пъти | Коментари 0
Гласували 3 рейтинг: 5.0000

Ливърпул и Манчестър Юнайтед се класираха за четвъртфиналите на ФА Къп и ще се срещнат в следващата фаза. Юнайтед стигна до успех с 1:0 като гост срещу Нотингам. Каземиро вкара победния гол с глава в 89-ата минута.

Ливърпул победи с 3:0 втородивизионния Саутхемптън с голове на двама 18-годишни футболисти. Дебютантът Люис Кумас откри резултата, а Джейдън Данс се разписа два пъти.

Челси победи с 3:2 Лийдс. Гостите, за които българският национал Илия Груев този път не игра, поведоха чрез Матео Джоузеф. Николас Джаксън и Михайло Мудрик изведоха Челси напред, но отново Джоузеф изравни. Конър Галахър донесе победата на Челси в 90-ата минута.

Жребият за 1/4-финалите: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, Челси - Лестър, Манчестър Сити - Нюкасъл, Уулвърхемптън - Ковънтри.

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!