12.10.2009 10:22

Левски победи Цървена Звезда

Видян 1258 пъти | Коментари 0

Левски победи Цървена Звезда с 1:0 в контрола на стадион "Георги Аспарухов”, предаде БГНЕС. Още в осмата минута дошлият на проби юноша на Манчестър Юнайтед Рамон Калисте се разписа за „сините”. Той овладя центриране на Жоазиньо и стреля точно, с което откри резултат 1:0. Като цяло българския тим стоеше по-добре на терена през първата част на мача, като успяха да създадат дискомфорт на гостите. Второто полувреме започна със смяна в състава на Левски като на мястото на Калисте и Жоазиньо влязоха Киров и Васев, а десетина минутки по-късно и Ортега смени Пабло Лохо. Шампионите владееха играта и през второто полувреме, като най-опасното положение бе в 76-та минута, когато Йовов шутира, но Павлович извади топката от врата миг преди тя да влезе. Левски направи и още няколко положения, но не успя да запише втори гол, съобщава още БГНЕС.

бТВ Синема 12 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Пациент 64

Режисьор: Кристоффер Бо
В ролите: Фанни Борнедал Nete Фарес Фарес Assad Елиот Кросе Хове Curt Wad Николай Ли Карл Мьорк

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!