17.09.2010 11:27

Левски първи в групата, в ЦСКА се бият

Видян 2160 пъти | Коментари 0

Нов повод за радост на сините - снощният резултат 3:2, който си извоюваха в мач от Лига Европа срещу Белгиския Гент. Над 25 000 фенове се събраха на стадион Георги Аспарухов и имаха честта да видят първата победа на тима над отбор от Белгия. Сините постигнаха обрат над носителя на купата на Белгия, след като първо губеха с 0:1, а след това и с 1:2, но с голове на Гара Дембеле (59) и Серджиньо Грийн в 84-тата минута спечелиха първите си три точки. Преди това Жоазиньо изравни в 42-ата минута, след като Рандал Азофейфа бе открил в 23-ата минута. Марио Барич пък даде отново преднина на гостите в 47-ата минута. С този резултат Левски застана на чело в група С. В края на месеца сините ще гостуват на Спортинг Лисабон, които се наложиха над Лил (Франция) с 2:1.

Не така цветущо се разви снощното гостуване на ЦСКА при Турския Бешикташ в мач от Лига Европа в група L. След като 90 минути резултатът остана 0:0, домакините забиха победния си гол. Гути центрира от фаул в наказателното поле на ЦСКА, а оставеният непокрит Фабиан Ернст с глава не остави никакви шансове на М'Боли, осигурявайки трите точки за Бешикташ. Напрежението при червените се нажежи и след края на срещата играчите на ЦСКА стигнаха до ръкопашна саморазправа.

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!