29.07.2009 10:22

Кристиано Роналдо вкара първия си гол за Реал Мадрид

Видян 1953 пъти | Коментари 0

Многомилионното попълнение на Реал Мадрид Кристиано Роналдо отбеляза първия си гол с екипа на "Кралския клуб", съобщи БГНЕС.

"Белият балет" победи с 4:2 еквадорския ЛДУ Кито в мач от турнира за "Купата на мира", а първото попадение бе дело на португалската мегазвезда. В 48-та минута на срещата Роналдо бе фаулиран в наказателното поле и получи правото да изпълнява 11-метров наказателен удар, който безапелационно реализира. Две минути по-късно той даде головия пас при попадението на друго ново попълнение на мадридчани Гранеро.
В 68-та минута еквадорския тим намали чрез Вера, но само три минути по-късно преднината на Реал отново стана два гола. Мецелдер засече с глава центриране на Гранеро и прати топката в мрежата на ЛДУ Кито. В 85-та минута Вера отбеляза втория си гол в срещата за 3:2. Във втората минута от добавеното време Негредо след асистенция на Дренте оформи крайното 4:2 в полза на Реал Мадрид. След тази победа "Кралският клуб" се класира за полуфиналите на турнира, където ще срещне Ювентус.

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?