04.11.2009 16:00

Юнайтед се добра до инфарктно 3:3 на Олд Трафорд

Видян 1324 пъти | Коментари 0
Играчите на Манчестър Юнайтед се докопаха до равенството 3:3 в последните минути на срещата от груповата фаза на ШЛ срещу ЦСКА (Москва). Срещата започна с домакински натиск, но малко изненадващо в 25-ата минута Дзагоев попари Олд Трафорд за 0:1. Само четири минути бяха необходими на червените дяволи да изравнят, чрез Майкъл Оуен. Руските армейци успяха да си върнат преднината в 32-ата минута, когато бързоногия Милош Красиш излезе сам срещу Ван Дер Сар и направи 1:2 за ЦСКА. В 47-ата минута Березутски нокаутира Юнайтед с трети гол. Червените дяволи се вдигнаха на щурм и успяха да върнат едно попадение чак в 84-ата минута, когато Скоулс направи безпомощен Акинфеев. Крайното 3:3 оформи Валенсия в последната 90-а минута.