03.12.2010 15:32

Грешки не позволиха на ЦСКА да вземе нещо от Бешикташ

Видян 1786 пъти | Коментари 0

Отборът на ЦСКА се раздели официално с турнира Лига Европа, след като загуби с 1:2 от турския Бешикташ на стадион "Васил Левски" в среща от петия кръг на втория по сила европейски клубен турнир, предаде БГНЕС.

Агитката на ЦСКА спази обещанието си за сериозна хореография, като в началото на срещата Сектор "Г" се превърна в трибагреник с картата на България. Агитката на домакините издигаше различни транспаранти по време на мача, а в края на първата част се стигна до сблъсъци между българските и турските запалянковци.

Бешикташ успя да поведе с 0:1 в 59-та минута. Гути центрира от фаул в наказателното поле на българския тим, защитата на ЦСКА не се намеси подобаващо и Томаш Запоточни с глава оплете топката в мрежата на Мболи. Гостите поведоха с 0:2 в 64-та минута след грешка на стража на ЦСКА Мболи. Влезлият като резерва Килиън Шеридан все пак вкара почетно попадения за "армейците" в 79-та минута, след като наказа грешка в отбраната на турския гранд.

В крайна сметка, ЦСКА загуби у дома от Бешикташ с 1:2 и отпадна официално от Лига Европа. В другата среща от групата, Порто не срещна проблеми при гостуването на Рапид Виена и спечели с 3:1. Порто и Бешикташ продължават в следващата фаза на втория по сила европейски клубен турнир.

бТВ Синема 05 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Писмо в бутилка

Режисьор: Ханс Петер Моланд
В ролите: Фарес Фарес Assad Николай Ли Карл Мьорк Джохан Луис Шмид Роуз Кнудсен Пол Свер Хаген Джоханъс

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

Никаква, след 30 секунди всичко е готово.