Барселона постигна много важна победа над ПСЖ с 3:2 като гост в първи четвъртфинален двубой в Шампионската лига.

11.04.2024 10:04

Барселона победи ПСЖ и взе аванс преди реванша

Видян 1204 пъти | Коментари 0

Рафиня откри за Барселона в 37-ата минута, но в началото на втората част ПСЖ стигна до обрат. Той беше постигнат в рамките на три минути - между 48-ата и 51-ата с попадения на Усман Дембеле и Витиня.

"Барселона" реагира и обърна. Рафиня беше точен за втори път в 62-ата минута, а в 77-ата Андреас Кристенсен реализира трето попадение. Той се появи от пейката, а друга резерва Педри, подаде за гола на Рафиня.

По същото време в Атлетико победи Борусия (Дортмунд) с 2:1. Родриго Де Пол (4') и Самуел Лино (32') вкараха за испанците, а за Борусия точен беше Себастиан Алер в 81-ата минута.