30.09.2021 14:22

Барса удари дъното след ново 0:3 в ШЛ

Видян 985 пъти | Коментари 0

Тимът на Барселона допусна втора тежка загуба с 0:3 в Шампионската лига, след като беше разбит от Бенфика в Лисабон. В първия кръг испанците отнесоха също три гола, но от Байерн (Мюнхен) на Камп Ноу. Така те са на последно място в група “Е” и изобщо в историята си за първи път започват с две загуби в груповата фаза на турнира. Дарвин Нунес вкара в 3-ата минута и 79-ата от дузпа, а в 69-ата точен беше и Рафа Силва. В 86-ата бранителят на испанците Ерик Гарсия беше изгонен за втори жълт картон. В другата среща от групата Байерн прегази Динамо (Киев) с 5:0.

В следващия си мач каталунците ще мерят сили с Динамо, а Байерн ще срещне Бенфика.

Кристиано Роналдо пък се превърна отново в герой за Манчестър Юнайтед в двубоя на Червените дяволи с Виляреал от група F на Шампионската лига. Петкратният носител на Златната топка отбеляза победното попадение за своя тим в 95-ата минута на срещата. Това бе рекорден 178-и мач в най-престижния клубен турнир за португалеца. В другата среща от тази група Аталанта победи с минималното 1:0 Йънг Бойс.

Бившият отбор на Роналдо – Ювентус пък спечели голямото дерби с Челси в H. Торинци победи миналогодишният носител на трофея с минималното 1:0. В другата среща от тази група Зенит Санкт Петербург победи с 4:0 Малмьо.

В група G Залцбург победи с 2:1 Лил, а Волфсбург и Севиля направиха 1:1.

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...