22.10.2020 16:20

Аталанта разби отбора на Краев

Видян 1193 пъти | Коментари 0

Аталанта разгроми с 4:0 отбора на българския национал Божидар Краев – Мидтиланд в първа среща  от група Д на Шампионската лига. Краев, който преди седмица нескромно заяви, че цяла България трябва да се гордее с това, че е родният представител в най-престижната клубна надпревара записа едва 6 минути в срещата. Той влезе като резерва в 87-ата минута на срещата при резултат 0:3 за тима от Бергамо и логично не успя да направи нищо запомнящо. Вместо това домакините вкараха още един гол във вратата на датския шампион, за да направят успеха си още по-категоричен.

В другата среща от тази група Ливърпул победи с минималното 1:0 като гост Аякс.

Безспорно най-голямата изненада в първия кръг на груповата фаза в Шампионската лига се оказа победата с 3:2 като гост на разтърсения от заразени с К19 Шахтьор Донецк над Реал Мадрид. Насред испанската столица резервите на украинския тим шокираха шампиона на Испания.  В другия мач от тази група Интер и Борусия Мьонхенгладбах завършиха 2:2.

В един от най-интересните двубои актуалният шампион в надпреварата Байерн Мюнхен победи с 4:0 Атлетико Мадрид.  Залцбург и Локомотив Москва пък направиха равенство 2:2 в другата среща от групата на баварците.

В група C Манчестър Сити победи с 3:1 Порто, а Олимпиакос стигна до домакински успех с 1:0 над Олимпик Марсилия.

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!