13.10.2008 10:30

Англия наниза 5 гола за 1 полувреме

Видян 1677 пъти | Коментари 0

Отборът на Англия нанесе разгромна загуба на тима на Казахстан, побеждавайки го с 5:1. В мачът, игран на „Уембли“ всичките голове паднаха след почивката. Първото полувреме англичаните владееха топката по-често, но не можаха да открият резултата. Лампард пробва на няколко пъти да изненада вратаря на гостите, но неуспешно. В 52-ата минута халфът на Челси центрира от корнер и Фърдинанд с глава откри. В 65-ата Кучма си вкара автогол след ново центриране на Лампард. Ашли Коул допусна фатална грешка и Казахстан върна един гол само 3 минути по-късно. В 77–ата обаче интригата в мача свърши, когато Руни отбеляза за 3:1. В 86-ата Бекъм изпълни фаул и отново Руни покачи на 4:1. В самия край на срещата Емил Хески подаде на Дефоу и бившият съотборник на Бербатов направи крайното 5:1.