Внучката на Симеон Сакскобургготски Мафалда-Сесилия Сакскобурготска беше подгряващ изпълнител по време на концертите на британската рок група „Колдплей“ в Испания, съобщиха организаторите в сайта на групата.
Известна със сценичното си име Она Мафалда, родената в Лондон певица и авторка на песни се включи в два от концертите на „Колдплей“ в Олимпийския стадион в Барселона миналата седмица. Тя изпълни парчета от новия си албум „Оnа“ и публикува снимки от концертите в социалните мрежи. Другият гост изпълнител на събитието беше шотландската група „Чърчис“, обяви сайтът на стадиона.
Концертите бяха част от световното турне на група „Колдплей“ „Music of the Spheres World Tour“, което започна през март 2022 г. в Коста Рика и ще приключи в Малайзия през ноември.
На 13 май Она Мафалда изнесе безплатен концерт пред кметството на Париж за празненствата по случай Деня на Европа във френската столица, организиран от Европейската комисия и Европейския парламент във Франция и местните власти, съобщи организацията за подкрепа на европейските изпълнители „Europavox“.
19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Тази събота в предаването Брюксел 1 с ...
БТВ Синема 24 септември 21:00ч.
Режисьор: Дон Скардино
В ролите: Стийв Карел, Джим Кери, Стийв Бушеми
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!