21.11.2008 17:12

Спартак и Локомотив София не успяха да се победят

Видян 1791 пъти | Коментари 0

Отборите на Спартак Варна и Локомотив София не успяха да се победят и завършиха при резултат 0:0 в първата среща от 14-ия кръг на "А" група. Още в 10-та минута, домакините можеха да открият резултата чрез Стойко Сакалиев, но нападателя не успя да засече центрирането на Стефан Дончев. Първото опасно положение за „железничарите” беше в 22-та минута, но силният удар на Зоран Балдовалиев беше избит в последния момент от стража на „соколите” Цанков. Последваха две сериозни положения пред вратата на стража на гостите Бонджулич, но играчите на Спартак нямаха шанс да се разпишат. В 43-та минута, Иван Пасков можеше да открие резултата, но не уцели вратата на „соколите”. Двата тима се оттеглиха на почивката при нулево равенство. Първото опасно положение за втората част бе в полза на Локомотив София. Балдовалиев отново бе играчът, който имаше шанс да вкара гол, но отново стража Цанков показа класа и спаси удара на македонеца в 57-та минута. В 65-та минута се получи невероятно разбъркване пред наказателното поле на Спартак Варна, няколко играчи на Локомотив се разминаха с топката, Дзаферович все пак успя да стреля с глава, но топката отново не попадна в целта. В 68-та минута, Иван Бандаловски не успя да повтори упражнението от мача с ЦСКА и прати топката над напречната греда на Спартак Варна след центриране от корнер. Димо Атанасов пък не уцели празната врата на домакините в 70-та минута, а прати кълбото в краката на бранител на варненци. Златински имаше също отличен шанс да реализира в 86-та минута от пряк свободен удар, но прати топката в аут. Така Спартак Варна и Локомотив София направиха 0:0 в първата среща от 14-ия кръг на „А” група и си поделиха по една точка на стадиона в Морската столица. /БГНЕС

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?