06.08.2010 12:23

ЦСКА продължава в Лига Европа

Видян 1609 пъти | Коментари 0

Отборът на ЦСКА победи с 1:2 при гостуването си на Клифтънвил в Северна Ирландия и се класира за плейофите в Лига Европа. Множеството атаки на армейциете и двити гриди през първото полувреме не увенчаха червените с успех. Ирландците откриха резултата в 42-ата минута. Второто полувреме обаче отборът на ЦСКА се мобилизира и проведе динамична игра. Клифтънвил останаха с човек по-малко, след като Донахи получи втори жълт картон за обида на съдията. 85-та минута младата звезда на ЦСКА Томи Костадинов пое топката, а след това с мощен шут от около 25 метра матира стража на домакините за 1:1. В 88-та минута Маркиньос донесе окончателната победа за ЦСКА след удар с лава. В крайна сметка българският отбор се класира за плейофите на Лига Европа след общ успех с 5:1 и ще прави компания на Литекс и Левски по време на утрешния жребий в турнира.

бТВ Синема 12 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Пациент 64

Режисьор: Кристоффер Бо
В ролите: Фанни Борнедал Nete Фарес Фарес Assad Елиот Кросе Хове Curt Wad Николай Ли Карл Мьорк