11.05.2016 10:18

Вече можем и да слушаме електронните книги

Видян 1430 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

            Ново устройство от семейството Kindle на Amazon ще помогне на хората с влошено зрение да ползват електронните книги на компанията. Kindle Audio Adapter и софтуерът VoiceView преобразуват текст в говор и ще се предлагат в комплект с четеца на е-книги Kindle Paperwhite, съобщава Technews.bg.


Адаптерът позволява включване към електронната книга на слушалки или говорители. Заедно с функцията VoiceView устройството преобразува текст в говор и прави е-книгите по-достъпни за хора, които са затруднени да ги прочетат.


 Потребителите имат избор на осем скорости за четене. В допълнение, предвидена е възможност за обратна връзка с потребителя, която му помага да управлява устройството. При ползване на този аксесоар, е-четецът издържа 6 часа в автономен режим.


Целият комплект струва $140, като цената на самия адаптер е $20, но Amazon възстановява тази сума по сметката на потребителя. По-късно Kindle Audio Adapter ще стане достъпен и в комплекти с други е-четци, както и самостоятелно.



Добави в:
Svejo.net svejo.net
Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

ОПЕК+

ОПЕК+ удължава съкращенията на добива на петрол

Групата ОПЕК+, съставена от най-големите ...

реклама

към тв програма тв програма

БТВ Синема 03 декември 21:00ч.

Отряд самоубийци

Режисьор: Дейвид Айер
В ролите: Уил Смит, Марго Роби, Джаред Лето

виц на деня

Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:

- Какво значи това?

Той:

- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.

Тя:

- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!

 

 

към хороскоп хороскоп

скорпион

Днес вниманието ви ще бъде насочено по-скоро към семейството

Днес вниманието ви ще бъде насочено по-скоро към