14.04.2009 13:55

Рафа Бенитес: Трябва да вярваме, можем да го направим

Видян 1197 пъти | Коментари 0

Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес смята, че неговите момчета могат да направят невероятен мач срещу Челси тази вечер на "Стамфорд бридж" и да се класират за полуфиналите на Шампионската лига, въпреки че губят в битката с 1:3 след първата среща, която се игра на "Анфийлд".

Испанският специалист заяви: "Ние вече спечелихме на "Стамфорд бридж" през този сезон. Тогава, ние сложихме край на един невероятен домакински рекорд на Челси и това е нещо, което ни дава допълнителна вяра, че можем да успеем тази вечер. Ние можем да го направим! Можем да го направим, ако работим като едно цяло, като тим и успеем да отбележим гол през първото полувреме. Ако не успеем да постигнем попадение през първата част ще стане много трудно, най-вече от психическа гледна точка. Ако пък вкараме втори гол, те ще бъдат отборът, който ще бъде шод напрежение. Ние знаем, че тази вечер трябва да сме почти перфектни във всеки един аспект. Много хора ни отписаха. Ние обаче нямаме какво да губим, което означава, че можем да мислим позитивно, да сме спокойни и най-важното да не допускаме грешки", цитира БГНЕС.