28.09.2017 10:09

ПСЖ размаза безпомощен Байерн

Видян 1151 пъти | Коментари 0

Френският Пари Сен Жармен постигна класическа победа с 3:0 над шампиона на Германия- Байерн Мюнхен.  Водени от най-скъпия футболист в света парижани буквално не оставиха шансове на баварците. Още във 2-ата минута на срещата бразилският десен бек Дани Алвеш откри головата сметка на домакините.В 31-ата минута уругваецът Едисон Кавани покачи на 2:0, а в 63-ата най-скъпият футболист в света Неймар направи резултата класически. След поражението от ПСЖ шефовете на баварския клуб насрочиха спешна среща (б.р. в четвъртък вечерта), на която трябваше да се обсъди бъдещето на старши- треньора Карло Анчелоти.

В другата среща от група В Селтик победи също с 3:0 като гост белгийския Андерлехт.

В една от най-интересните срещи английският шампион Челси постигна пълен обрат и спечели с 2:1 гостуването си на Атлетико Мадрид. В другия двубой от тази група Рома победи Карабах с 2:1 като гост.

В група D фаворитите Ювентус и Барселона записаха очаквани победи. Шампионът на Италия победи с 2:0 Олимпиакос, а каталунците надвиха Спортинг Лисабон с 1:0 след автогол на  Себастиан Коатес.

В група А Манчестър Юнайтед записа категорична победа с 4:1 при гостуването си на московското ЦСКА. В герои за Червените дяволи се превърна Ромелу Лукаку, който реализира две попадения и Антони Марсиал, който направи 3 асистенции и вкара от дузпа.  Швейцарският Базел прегази с 5:0 Бенфика във втория двубой от тази група.