13.05.2009 10:26

Победата запази надеждите на Олимпик Лион за Шампионската лига

Видян 1011 пъти | Коментари 0

Олимпик Лион засега остава в квалификациите за Шампионската лига, след победата с 3:0 над Нант, предаде БГНЕС.

Двата гола на Жан Макун през първата част на мача дадоха на Лион добро предимство, а попадението на Антони Моуние оформи и крайния резултат 15 минути преди края на срещата. В момента Лион са трети във френското първенство с 64 точки и оставащи три мача, което е с четири точки пред ПСЖ, които обаче са с мач повече. Лидерът Олимпик Марсилия и Бордо, който е втори, заради голова разлика, са с по 68 точки преди да играят в Ница и Валенсиен.
"В момента мислим само как да си осигурим място в Шампионската лига през следващия сезон. Не мечтаем за нищо друго", заяви Сидни Гову пред "Канал плюс".

bTV Cinema 19 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Ефектът на Марко

Режисьор: Мартин Цандвлит
В ролите: Улрих Томсен, Заки Юсеф, Софи Торп, Андерс Матесен и др.