13.11.2008 16:47

Пиърс прецака „ястребите“ 7 секунди преди края

Видян 1406 пъти | Коментари 0

Пол Пиърс отбеляза победния кош при успеха на Бостън Селтикс над Атланта Хоукс със 103:102. Кошмарът за „ястребите“ в този мач записа общо 34 точки и се превърна в основна причина за прекъсването на серията от 6 поредни победи на тима от Атланта, който до сега нямаше нито една загуба. Шампионите от Бостън обърнаха развоя на срещата, след като във втората част губеха с 16 точки разлика. Гостите поддържаха преднината до края, но 7 секунди преди края Пиърс огорчи съперника, осигурявайки осма поредна домакинска победа над „ястребите“.

Друга серия в НБА също бе прекъсната в последния кръг. Тимът на Вашингтон Уизардс, който имаше 5 поредни загуби победи Юта Джаз с 95:87. Столичани направиха серия от 12 поредни точки и поведоха с 93:82 две минути преди крайната сирена. В редиците на „джазмените“ отсъства титулярният център Мехмет Окур, който се завърна в родината си Турция, за да посети своя болен баща.

ЛА Лейкърс пък продължава да няма загуба от началото на сезона, след като записа седми пореден успех, този път над Ню Орлиънс като гост с 93:86. В Мемфис баскетболистите на Ню Йорк Никс нанизаха рекордните 19 тройки при изразителната победа над Гризлис със 132:103. Ето и резултатите от останалите срещи: Торонто - Филаделфия – 96:106; Маями - Портланд – 96:104; Ню Джърси - Индиана – 87:98; Милуоки - Сан Антонио – 82:78; Оклахома Сити- Орландо- 92:109; ЛА Клипърс -Сакраменто- 98:103; Финикс - Хюстън – 82:94.

bTV Cinema 19 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Ефектът на Марко

Режисьор: Мартин Цандвлит
В ролите: Улрих Томсен, Заки Юсеф, Софи Торп, Андерс Матесен и др.

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?