19.11.2008 16:00

Левски се дъни в Балканската лига

Видян 1415 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000

Баскетболистите на Левски допуснаха трето поредно поражение в група В на Балканската лига. Сините отстъпиха 74:83 на македонския Фершпед Работнички в София. От отборa, който победи българския шампион Лукойл Академик три дни по-рано, нямаше и помен. Левски вкара едва 2 тройки от 18 опита срещу 11 за съперника. В мача не игра звездата на сините Васил Евтимов. 208-сантиметровият център има остри болки в петата и получи принудителна почивка. След контузия в игра за домакините се завърна Петрослав Зафиров.

Първите 10 минути бяха изключително слаби. Сините отбелязаха едва 10 точки и македонците натрупаха актив от 6 т. До почивката Работнички напълно надигра домакините, а на полувремето резултатът стана 43:26.

След почивката левскарите затегнаха защитата, а играта им в нападение потръгна. Само за 10 минути домакините стопиха пасива си и в 32-aта минута изравниха резултата - 54:54. До финалната сирена обаче силите на възпитаниците на Тити Папазов стигнаха единствено до крайното 83:74.

"Мисля, че всичко си дойде на мястото си и смятам, че се справихме много добре с Левски", заяви треньорът на Работнички Марин Докузовски.

bTV Cinema 02 юни 21:00ч.

Загадката Анри Пик

Режисьор: Реми Безансон
В ролите: Фабрис Люкини, Камий Котен, Алис Изас, Бастиан Буйон, Астрид Уетнал, Ханна Шигула и др.

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!