В началото на третия сет играта на Димитров тотално се разпадна и при 0:3 гейма българинът се отказа.

11.03.2023 08:03

Гришо се контузи и напусна Индиън Уелс

Видян 3529 пъти | Коментари 0

Григор Димитров не успя да довърши мача си срещу австралиеца Джейсън Къблър от втория кръг на тенис турнира "Мастърс" в Индиън Уелс заради контузия. Той се отказа в третия сет при резултат 3:0 за неговия съперник. Българинът спечели първия сет с 6:2, но загуби втория след тайбрек с 6:7(5).

В третия сет нивото на играта му видимо спадна и изглежда причината за това е била контузия, която го спря да продължи нататък.

Първият сет бе спечелен категорично от Григор Димитров с 6:2.

Вторият сет бе доста по-различен. Къблър видимо подобри играта си, стоеше напълно равностойно на Димитров и в крайна сметка го спечели със 7:6 след тайбрек.