28.06.2021 16:26

Белгия детронира Португалия

Видян 1022 пъти | Коментари 0

Европа ще има нов футболен шампион. Това стана факт, след като Белгия отстрани настоящия европървенец Португалия в осминафинална среща на Евро 2020. Възпитаниците на Роберто Мартинес победиха с минималното 1:0 Кристиано Роналдо и компания. Единственото попадение за белгийците реализира Турган Азар, който се разписа в края на първото полувреме. На четвърфтинал Белгия ще има нов труден съперник в лицето на Италия. Другият сигурен четвъртфинал е между отборите на Дания и Чехия, която сензационно отстрани Нидерландния. Днес ще се изиграят нови два осминафинала Испания – Хърватия и Франция – Швейцария. Победителите от тези два мача ще се изправят един срещу друг на четвъртфиналите. Утре са последните осминафинали, като от 19:00 часа наше време е големият сблъсък между Англия и Германия, а от 22:00 е мачът между Швеция и Украйна.

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!