03.06.2016 09:50

Англия победи Португалия в контрола преди Евро 2016

Видян 1198 пъти | Коментари 0

Националният тим на Англия успя да спечели последната си проверка преди началото на Европейското първенство във Франция. Домакините победиха с 1:0 на „Уембли” гостуващия тим на Португалия, който остана с човек по-малко още в 35-ата минута и игра без голямата си звезда Кристиано Роналдо. В 35-ата минута Бруно Алвеш удари с крак в главата Хари Кейн, който се изправи и продължи да играе, но реферът от Италия показа директен червен картон, предаде Фокус.

В 86-ата минута резервата Рахим Стърлинг центрира в пеналта, където Крис Смолинг засече с глава и вкара единственото попадение в срещата.

Така англичаните ще заминат със самочувствие за Франция, а на Евро 2016 са в група с Русия, Уелс и Словакия.

Португалия играе в групата с Исландия, Австрия и Унгария, като има още един спаринг. В сряда приема Естония в Лисабон.