Над 20 милиона гледания за под 3 дни време. Това е елементарната статистика за най-новото парче на детето-чудо Били Айлиш, която се превърна и в най-младия изпълнител, на когото е поверена отговорността да напише и изпее темата на филм за Джеймс Бонд.
Песента се казва No Time To Die, както е и заглавието на 25-я филм от поредицата за Агент 007 и последна лента, в която в главната роля влиза британецът Даниел Крейг.
Парчето е балада, а текстът й намеква, че сюжетът на филма ще се съсредоточи около предателството на тайния агент. „Никога не си бил на моя страна“, пее Айлиш.
Песента беше пусната в точно в полунощ на 13-ти срещу 14-ти февруари, когато излезе и първият трейлър на предстоящото продължение.
Айлиш написа и продуцира заглавната песен заедно с по-големия си брат Финеас О’Конъл в края на миналата година. Изказвайки се на „Грами“ през януари, тя каза, че работата по франчайзинга винаги е била една от техните цели.
„Подсъзнателно и съзнателно се опитваме да пишем тема на Бонд през целия си живот“, каза тя пред „E! Online”, цитирана от Монитор.
19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Ако на 5 февруари се провеждаха избори за ...
бТВ Синема 05 февруари 21:00ч.
Режисьор: Матю Браун
В ролите: Дев Пател Srinivasa Ramanujan Джеръми Айрънс Проф. Харди Девика Бис Джанаки Тоби Джоунс Литълууд