В петък руският президент Владимир Путин обсъди с членовете на Съвета за сигурност на Русия евентуалното присъединяване на Финландия и Швеция към НАТО, както и хода на войната в Украйна, съобщиха от Кремъл за държавната информационна агенция РИА Новости.
"Министърът на отбраната [Сергей] Шойгу информира участниците в срещата за хода на специалната военна операция [в Украйна]", заяви говорителят на Кремъл Дмитрий Песков пред РИА Новости, коментирайки срещата.
Песков каза още: "Обменът на мнения се състоя по темата за решението на Финландия и Швеция да се присъединят към НАТО и потенциалните заплахи за сигурността на Русия, произтичащи от това. "
Обсъдени бяха и редица въпроси в контекста на предстоящата в понеделник среща на върха на Организацията на Договора за колективна сигурност, добави Песков.
19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 29 май 21:00ч.
Режисьор: Стивън Спилбърг
В ролите: Том Ханкс, Катрин Зита-Джоунс (Амелия Уорън)
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Ако днес ви налегнат притеснения, споделете ги с