Продължаваме Промяната откри своя първи регионален клуб в Австрия, съобщиха от партията. За тази цел съпредседателите на формацията Кирил Петков и Асен Василев официално пристигнаха във Виена. На събитието присъстваше и съпругата на експремиера - Линда.
Събитието събра активни хора от различни точки в Австрия и съседните държави. В дискусията освен председателите на ПП, се включиха и народните представители в 48 НС Андрей Гюров, Даниел Лорер, Калина Константинова, Искрен Митев, Деница Симеонова и Цветелина Заркин.
Представителите на българската общност от своя страна се включиха много активно и критично с въпроси по темите, свързани с родината, които ги вълнуват най-много.
Като част от общност зад граница споделиха, че искрено се вълнуват и от темата за създаване на МИР Чужбина.
19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Намерили си повод да си правят купон и в чужбина с любимите им пици с кристали....има ли шарани още?
бТВ Синема 04 юни 21:00ч.
Режисьор: Луис Прието
В ролите: Хали Бери Карла Дайсън Сейдж Кореа Франки Макой Анди Абеле Stunt Family Dad
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни.