"Предложенията за енергетиката на европейската комисия на пръв поглед изглеждат много добри. За България обаче наистина е само на пръв поглед. Защото ако се зачетем внимателно може да се окаже, че накрая българските производители на ток ще финансират по-ниски цени за чужди потребители. Можем да бъдем ударени точно там, където сме най-конкурентни. В скъпия износ на електроенергия с ниска себестойност, което финансира тавана на цените за нашите консуматори.
Дяволът разбира се е в детайлите и през следващите дни ще разберем повече от тях. Надявам се служебното правителство да е защитило българския интерес.
Това ще бъде темата на следващите дни, защото става въпрос за много милиарди", пише Владислав Панев, енергиен и финансов експерт на ДБ.
19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Ами точно за това ни приеха, унищожиха всичко, с което са самозадоволявахме, станахме консуматори и зависими изключително на западни хранителни продукти, а това, което не можа да унищожи преданата слугиня на глобалистите и ненаказана национална предателка Кунева с унищожаването на блоковете на АЕЦ сега пак ни го отнемат, но по друг начин
Прозрението е изкуството да виждаш ...
БТВ Синема 03 декември 21:00ч.
Режисьор: Дейвид Айер
В ролите: Уил Смит, Марго Роби, Джаред Лето
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!